DĚTSKÉ POKOJE

 

Každá část nábytku, kterou si přinesete do svého domova - "osobnost", která musí okamžitě korespondovat s vaší duší, vstoupit do intimního prostoru vašeho života.  Nestačí, aby nábytek byl kvalitní a pevný za účelem doprovázet vaši rodinu po mnoho let, ale musí být i dostatečně atraktivní, aby si dokázal získat vaše srdce.  Přesně to máme na mysli, když hovoříme o nábytku Transylvania. Již třetí generaci, pracujeme se dřevem a za tento čas jsme se ujistili v tom, že i ty nejmodernější technologie a doplňky musí sloužit pouze jedinému cíli. Tím cílem je odhalit vnitřní duši dřeva, vzácnost vytvořenou přírodou, sílu a měkkost, teplo a svěžest, nekonečnost a konstantnost a variabilitu. Evropský design a výroba, výborná znalost rodinného způsobu života a snaha pokračovat a zdokonalovat se, přidává našemu řemeslu mistrovství, abychom mohli neustále zlepšovat kvalitu a zvyšovat hodnotu vybavení vašeho domu. Není větší spokojenosti na profesionální úrovni než vidět, jak se naše práce stává nábytkem pro vašeho malého andílka, prvním domem, kde on nebo ona vyroste ve zdravého a silného človíčka, aby mohl(a) začít zajímavé cestovaní pod názvem "život".

Nejspolehlivější materiál, ze kterého se vyrábí krásný  dětský nábytek s ohledem na životní prostředí dětí je buk. Naše společnost nabízí vaší pozornosti vynikající dětský nábytek, který splňují nejpřísnější ekologické požadavky a je vyroben převážně pomocí ruční práce ze 100 %  dřeva. 

dětský nábytek 100% buk dětský nábytek 100% buk 


  "Bezpečnost není drahá, ale je vzácná" Bezpečnost je pro nás prioritou číslo jedna. Všechny naše výrobky jsou testovány a certifikovány pro bezpečný provoz, a také splňují všechny státní normy. Jsme o krok dále a používáme nejnovější a nejlepší technologie, které jsou dnes k dispozici, abyste měli jistotu, že váš první dětský nábytek je ten nejbezpečnější a nejpohodlnější.

  Fakta:

• Všechny naše výrobky splňují požadavky bezpečnostní normy spotřebních výrobků (CPSC) a jsou také testovány a certifikované laboratoří.
• Všechny skříně jsou vybaveny antipohupovým systémem Romina pro větší stabilitu a bezpečnost.
• Naše systémy otevírání zásuvek obsahují i záchranné funkce a zcela eliminují riziko náhodného vytažení zásuvky od dítěte. Plastové bezpečnostní háčky připojené zespod zásuvky musí okamžitě zareagovat na vytažení boxu.
• Standardem samozavíracích zásuvek a dvířek, je konstrukce zabraňující stisku prstů.
• Náš nábytek je z masivního tvrdého dřeva a má velmi vysokou míru odolnosti vůči mechanickému poškození, a je příznivý pro životní prostředí. "Zdraví je největším bohatstvím"  Naše snaha dosáhnout dokonalosti se zaměřuje nejen na vzhled, trvanlivost a funkčnost, ale vlastně začíná pečlivým výběrem těch nejlepších materiálů, které nám nabízí matka příroda a spojením s nejnovějšími technologiemi a inovacemi s přídavkem naší vášně ke
kvalitnímu nábytku. Neexistuje žádná  jiná magická formule pro dobrý a kvalitní výrobek, než výběr zdravých přísad.
Se společností Transylvanya - nábytek s.r.o., bude pro vás radost se toto dozvědět.

Povrchová úprava dětského nábytku 

Pro povrchovou úpravu u dětského nábyteku se používají jen ty nejlepší povrchové materiály a dokončovací techniky. V současné době je k dispozici 12 barev pro výrobu jakékoliv kolekce nabízeného dětského nábytku. Všechny naše  nátěrové hmoty jsou na vodní bázi, 100% bezpečné a nejedovaté, co potvrzuje  CPSC certifikát. Náš nábytek neobsahuje olovo, ftaláty nebo formaldehydy.  Dále naše výrobky dětského nábytku jsou pravidelně testovány a kontrolovány.

DĚTSKÝ NÁBYTEK BARVA  DĚTSKÝ NÁBYTEK BARVA  DĚTSKÝ NÁBYTEK BARVA

DĚTSKÝ NÁBYTEK BARVA  DĚTSKÝ NÁBYTEK BARVA  DĚTSKÝ NÁBYTEK BARVA

DĚTSKÝ NÁBYTEK BARVA  DĚTSKÝ NÁBYTEK BARVA  DĚTSKÝ NÁBYTEK BARVA

DĚTSKÝ NÁBYTEK BARVA  DĚTSKÝ NÁBYTEK BARVA   DĚTSKÝ NÁBYTEK BARVA

Kvalita je koncepce, kterou nelze vyjádřit slovy, ale spíše se dá vyzkoušet. Nejde popsat, ale pocítit. Investice do kvality přidává hodnotu do vašeho života. A při volbě nábytku pro své děťátko pamatujte, že děti jsou našim největším bohatstvím.

DĚTSKÝ NÁBYTEK ÚCHYTKY DĚTSKÝ NÁBYTEK ÚCHYTKY DĚTSKÝ NÁBYTEK ÚCHYTKY
DĚTSKÝ NÁBYTEK ÚCHYTKY DĚTSKÝ NÁBYTEK ÚCHYTKY DĚTSKÝ NÁBYTEK ÚCHYTKY
DĚTSKÝ NÁBYTEK ÚCHYTKY DĚTSKÝ NÁBYTEK ÚCHYTKY DĚTSKÝ NÁBYTEK ÚCHYTKY
DĚTSKÝ NÁBYTEK ÚCHYTKY DĚTSKÝ NÁBYTEK ÚCHYTKY DĚTSKÝ NÁBYTEK ÚCHYTKY

Dětský nábytek z masivu

Máte-li zájem o náš dětský nábytek, nebo máte nějaké dotazy?
Potřebujete pomoc při výběru dětskeho nábytku? 
Kontaktujte nás, info@transylvania-nabytek.cz  rádi Vám zodpovíme na všechny vaše dotazy!