KLASICKÝ KANCELÁŘSKÝ NÁBYTEK

 

PRACOVNA VENETIA LUX PRACOVNA VENETIA LUX 

PRACOVNA REGALLIS
PRACOVNA REGALLIS

PRACOVNA BOURBON
PRACOVNA BOURBON

PRACOVNA MARIAPRACOVNA MARIA

 

Luxusní nábytek do pracovny od klasiky po art-deco. 

Pokud jste podnikatelé, a váš život je plný událostí a pro dosažení cílů, jste v práci i doma? V tomto případě jsme rádi, že vám můžeme nabídnout luxusní nábytek do pracovny.

Nábytek do pracovny od firmy Transylvania spojuje v sobě vážnost linie s teplým podáním přírodního dřeva a leskem leštěného povrchu. Na pohodlných pracovních stolech a objemných knihovnách, bude každý dokument hned při ruce, každá kniha bude mít své místo.

U nás máte z čeho vybírat : luxusní pracovní stoly z masivu, dřevěné knihovny a regály, podlahové hodiny, kancelářská křesla, židle a mnoho dalších druhů nábytku a doplňků pro ozdobení osobní pracovny, který ještě více zdůrazní váš vkus a reprezentativnost. Vytvořte si svůj osobitý interiér o kterém jste vždy snili!

Máte-li zájem o náš nábytek do pracovny, nebo máte nějaké dotazy?
Potřebujete pomoc při výběru nábytku do pracovny?
Kontaktujte nás, info@transylvania-nabytek.cz  rádi Vám zodpovíme na všechny vaše dotazy!

Nábytek pro kanceláře a knihovny                                                  

Často majitelé velkých domů  věnují mnohem větší pozornost vybavení svých pracoven, než jakékoliv jiné místnosti. A není divu. Právě domácí kancelář je místem v domě pro váš pracovní čas, které by mělo v sobě kombinovat komfort a pohodlí, přispívat k produktivitě vaší práce a rozvoji tvořivosti svého vlastníka. Nic jiného nedokáže vytvořit takovouto neobvyklou atmosféru bohatství a solidnosti jako vhodně zvolený nábytek a proto e-shop Transylvánie nabízí jen ten nejkvalitnější, nádherný a exkluzivní kancelářský nábytek pro skutečné mahagery.

Vybavení domácí pracovny demonstruje úroveň dostatku  a vkusu svého vlastníka. Klasický styl interiéru, masivní nábytek odráží solidní konzervatizmus bohatého člověka. Povinné atributy domácí kanceláře jsou velké pracovní stoly, knihovny a regály, podlahové hodiny a mnoho dalších druhů nábytku a doplňků pro ozdobení osobního pracovního prostoru, které ještě více zdůrazňují váš vkus a reprezentativnost.

Interiér, vybavený v ušlechtilém klasickém stylu, zrcadlí  bohatství a vážnost zámožného člověka. Solidnost a prestiž, přesvědčení a klid - to jsou vlastnosti, které přináší do interiéru nábytek od firmy Transylvánie, což dodává místnosti atmosféru stability a trvanlivosti.