DŘEVĚNÝ NÁBYTEK

Dřevěný nábytek - přirodní exkluzivita.
S ohledem na obrovskou rozmanitost výběru nábytku, dřevěný nábytek zůstává nejvíce žádaný a to i pro svoji prestiž.

Dřevěný nábytek

Dřevený nábytek od klasiky po modernu ve E-shopu Transylvania.

Dlouhodobé zkušenosti s použitím různých druhů dřevin, studováním jejich vlastností, lidé došli k nejlepšímu způsobu, jak vyrábět a používat dřevěný nábytek. Dřevěný nábytek zůstal po staletí  symbolem luxusu, krásy, spolehlivosti a vážnosti. Společnost Transylvania nabízí svým klientům luxusní vybavení interiérů, které je  ztělesněním pohodlí, dobrého vkus a rozmanitosti designoveho typu. Představujeme dřevěný nábytek, který se stane centrem každé místnosti, což jí dává zvláštní osobnost a památnost. Vytvářet věci, které dávají své dlouholeté pohodlí a radost majitelům, zlepšují kvalitu jejich života a dávají vážnost k těm zdánlivě obyčejným okamžikům.

Dřevěný nábytek

Dřevěný nábytek drží teplo rukou mistra.

Výrobky z přírodních materiálů mají vliv na každého člověka, je v nich něco živého, přátelského a teplého. Kvalitní dřeveny nábytek, vyrobený s využitím tradičních i inovativních technologií, nese v sobě sílu přírody a slunce. Tento materiál je ohebný v citlivých rukou mistra, on umožní převést v realitu jakoukoliv  představu o vzoru a tvoří v každé domácnosti nebo kanceláři jedinečný styl interiéru, drahý, a přesto unikátní.

Dřevěný nábytek jídelna Royal 238 01
                                                                      DŘEVĚNÝ NÁBYTEK JÍDELNA ROYAL 238 01

Dřevěný nábytek - od klasiky po moderní styly.

Každý ví, že v místnosti, kde je dřevený nábytek se lépe dýchá . Výroba dřevěného nábytku - to je zcela bezpečný proces, při kterém se vytváří  věci , ideální pro kanceláře nebo obývacího pokoje, ložnice či předsíně ... Nezpůsobuje alergie, vyžaduje minimální starost a při správně údržbě drží  vynikající vzhled po mnoho let. Naše firma vyrábí na zakázku dřevěný nábytek s individuálním přístupem ke každému klientovi, s ohledem na jeho vkus a osobní preference. Nábytek musí vždy přesně odrážet styl a postoje svých majitelů, vytvářet sváteční, solidní nebo intimní atmosféru v místnosti, či v  prestižní rezidenci s krbem, přijímací kanceláři top managera nebo v prosluněné ložnici šťastného manželského páru.

Dřevěný nábytek

Dřeveny nábytek je již dlouho populární.

Nelze si ani představit, kdy poprvé někdo sestavil židli nebo stůl- pravděpodobně na samém úsvitu času. A samozřejmě je vyrobil z toho nejlepšího a nejdostupnějšího materiálu  pro výrobu nábytku, z masivního dřeva. Mnoho staletí se truhláři a nábytkoví řezbáři zdokonalovali až dospěli do dnešních dnů.  
Naše společnost nabízí dřevěný nábytek z drahých drůhu dřeva, například dub, javor, buk, třešeň, habr, bříza, topol, palisandr, mahagon, anligre, sapeli ... To vám umožní vytvářet nekonečně pestrou kolekci nábytku - jídelny, postele, skříně, krbové portály, vitríny, knihovny a dveře - dřevěný nábytek na zakázku ve stejném stylu a ze stejného materiálu, což vám umožní postavit ergonomický prostor, který bude nejen příjemný na pohled, ale  vytvoří  velmi příznivé podmínky pro práci a bydlení.

Dřevěný nábytek barový pult Royal 238
                                                                   DŘEVĚNÝ NÁBYTEK BAROVÝ PULT ROYAL 238

Dřevěný nábytek – záruka  trvanlivého interiéru

Nejvíce stylový a odolný dřevěný nábytek  je vyrobený z dubového dřeva - klasický špičkový materiál pro dřevený nábytek vhodný pro zdobení  královských domů tak i ultramoderních bytů. Pouze dřevěný nábytek ukazuje špičkovou kvalitu života svého majitele – dřevený nábytek z dubu je schopný vytvořit svůj vlastní úspěch interiéru. Společnost, jejíž kanceláře a chodby jsou slušně vybaveny dřeveným nábytkem z dubu, okamžitě vytvoří dojem prestižnosti, finanční spolehlivosti a životnosti.

Dřevěný nábytek

E-shop Transylvania nabízí svým zákazníkům dřevěný nábytek, který v sobě zohledňuje nejnovější trendy ve světě vysoké módy nábytku. Mimořádná škála barev, textur a stylových řešení, umožní každému, najít si dřevěný nábytek pro svuj interiér podle svých představ o pohodlí a krase.

Dřevěný nábytek Ložnice Royal 238
                                                                    DŘEVĚNÝ NÁBYTEK LOŽNICE ROYAL 238 02

Dřevěný nábytek na zakázku od firmy Transylvánie nese v sobě rafinovaný komfort, sílu a věrnost k nejlepším tradicím starých mistrů, spolu se zavedením inovací a nápadů. To je interiér, který vytváří emoce a dává energii štěstí.

Dřevěný nábytek

Společnost Transylvania nabízí k vaší pozornosti dřevěný nábytek nejvyšší kvality. Různé konstrukce a použitím hodnotných stromů, včetně dubu, buku, jasanu  a dokonce i palisandru, dobré zkušenosti a dovednosti našich partnerů nám umožňuje vytvářet soubory nábytku v ohromující kráse a síle.

Dřevěný nábytek pracovna Royal 238
                                                                         DŘEVĚNÝ NÁBYTEK PRACOVNA 238 

Dřevěný nábytek - harmonie a světlo ve vašem interiéru
Přírodní dřevo - je "živý", teplý materiál, který vyžaduje speciální šetrné zacházení. Odhalit jeho plný potenciál, ukázat přirozenou harmonii v unikátním vzoru každého stromu – úkol pro opravdové profesionály. Při správném zpracování, dřevo "září" vnitřním světlem, bude darovat radost a teplý dotek svému majiteli.

Dřevěný nábytek

Takový dřevěný nábytek, je schopen ne jenom darovat vysoké estetické potěšení, ale také přinést do každé domácnosti pohodlí a vážnost. Tradice spojená s inovacemi v oblasti výroby dřeveného nábytku - to je naše krédo, které nám pomáhá  vytvořit spoustu úžasných dřevěných souborů nábytku a plnit Váš dům  světlem.

Máte-li zájem o náš dřevěný nábytek, nebo máte nějaké dotazy?
Potřebujete pomoc při výběru dřeveného nábytku ? 
Kontaktujte nás, info@transylvania-nabytek.cz  rádi Vám zodpovíme na všechny vaše dotazy!