KLASICKÝ KANCELÁŘSKÝ NÁBYTEK

 

PRACOVNA VENETIA LUX PRACOVNA VENETIA LUX 

PRACOVNA REGALLIS
PRACOVNA REGALLIS

PRACOVNA BOURBON
PRACOVNA BOURBON

PRACOVNA MARIAPRACOVNA MARIA

PRACOVNA EL GRECO
PRACOVNA EL GRECO

PRACOVNA MOGADOR
PRACOVNA MOGADOR

 

Luxusní nábytek do pracovny od klasiky po art-deco. 

Pokud jste podnikatelé, a váš život je plný událostí a pro dosažení cílů, jste v práci i doma? V tomto případě jsme rádi, že vám můžeme nabídnout luxusní nábytek do pracovny.

Nábytek do pracovny od firmy Transylvania spojuje v sobě vážnost linie s teplým podáním přírodního dřeva a leskem leštěného povrchu. Na pohodlných pracovních stolech a objemných knihovnách, bude každý dokument hned při ruce, každá kniha bude mít své místo.

U nás máte z čeho vybírat : luxusní pracovní stoly z masivu, dřevěné knihovny a regály, podlahové hodiny, kancelářská křesla, židle a mnoho dalších druhů nábytku a doplňků pro ozdobení osobní pracovny, který ještě více zdůrazní váš vkus a reprezentativnost. Vytvořte si svůj osobitý interiér o kterém jste vždy snili!

Máte-li zájem o náš nábytek do pracovny, nebo máte nějaké dotazy?
Potřebujete pomoc při výběru nábytku do pracovny?
Kontaktujte nás, info@transylvania-nabytek.cz  rádi Vám zodpovíme na všechny vaše dotazy!

Nábytek pro kanceláře a knihovny                                                  

Často majitelé velkých domů  věnují mnohem větší pozornost vybavení svých pracoven, než jakékoliv jiné místnosti. A není divu. Právě domácí kancelář je místem v domě pro váš pracovní čas, které by mělo v sobě kombinovat komfort a pohodlí, přispívat k produktivitě vaší práce a rozvoji tvořivosti svého vlastníka. Nic jiného nedokáže vytvořit takovouto neobvyklou atmosféru bohatství a solidnosti jako vhodně zvolený nábytek a proto e-shop Transylvánie nabízí jen ten nejkvalitnější, nádherný a exkluzivní kancelářský nábytek pro skutečné mahagery.

Vybavení domácí pracovny demonstruje úroveň dostatku  a vkusu svého vlastníka. Klasický styl interiéru, masivní nábytek odráží solidní konzervatizmus bohatého člověka. Povinné atributy domácí kanceláře jsou velké pracovní stoly, knihovny a regály, podlahové hodiny a mnoho dalších druhů nábytku a doplňků pro ozdobení osobního pracovního prostoru, které ještě více zdůrazňují váš vkus a reprezentativnost.

Interiér, vybavený v ušlechtilém klasickém stylu, zrcadlí  bohatství a vážnost zámožného člověka. Solidnost a prestiž, přesvědčení a klid - to jsou vlastnosti, které přináší do interiéru nábytek od firmy Transylvánie, což dodává místnosti atmosféru stability a trvanlivosti.