NÁBYTEK PRO HOTELY

Zařízení hotelů a restaurací nábytkem z masivu.

Pro majitele barů, restaurací a hotelů nabízíme možnost zpracování komplexních projektů interiéru a vybavení.

Vybavení hotelových objektů nabízí také zařízení pro recepce, nábytek pro bary a restaurace hotelů. Možnost nestandardních a jednotlivých zakázek, projektů a návrhů.

S ohledem na vlastnosti tohoto trhu je přísně omezen termín dodání nábytku do 60 dnů, montážní práce se provádějí na místě zařízení.

Společnost Transilvania Nábytek provádí práce od designového projektu až po montáž nábytku a dalších interiérových prvků. Vysoce kvalifikovaní odborníci v oblasti designu přímo na místě výkonu do detailů zpracují designový projekt.

Nábytek do hotelů by měl být víc než jen kvalitní, ale stále by měl být velmi pohodlný a velmi krásný. Pokud jste majitel hotelu nebo penzionu, pak nábytek pro hotely a penziony je to, co budete potřebovat na prvním místě.

Naše společnost Vám nabízí pomoc. U nás najdete velký výběr nábytku pro hotely od výrobců hotelového nábytku ze dřeva. Mezi naše klienty patří jak známé zámky, tak i malé hotely a apartmány.

Chcete abychom pro vás vyrobili nábytek pro hotely zcela individuálního designu a velikosti, tvarů a barvy v jedinečném stylu? Žádný problém, firma Transylvania Vám takovou možnost poskytuje.

Proto aby se klient cítil v hotelovém pokoji útulně a pohodlně, jako doma, udělejte pobyt hostů ve vašem hotelu mnohem krásnější. Obklopte je kvalitním a krásným nábytkem pro hotely!

Nábytek pro hotely, který nabízíme, je vyroben výhradně z přírodních vysoce kvalitních materiálu, které mají nejlepší vlastnosti. Takový nábytek pro hotely bude vytvářet krásné interiéry, které už vaši hosté nikdy nezapomenou.

Nábytek pro hotely od firmy Transylvania – to je možnost plně vybavit hotelový pokoj s jakoukoli kapacitou v jednom stylu, nábytkem ze spolehlivých materiálů, které vydrží jakoukoliv zkoušku času a odolnosti.

fotogalerie FOTOGALERIE LÁTEK A KŮŽE

Chcete vybavit svůj hotel estetickým, kvalitním a luxusním nábytkem za minimální peníze? Čekáme na vás!

Máte-li zájem o náš nábytek pro hotely, nebo máte nějaké dotazy?
Potřebujete pomoc při výběru hotelového nábytku? 
Kontaktujte nás, j.rozman@transylvania-nabytek.cz rádi Vám zodpovíme na všechny vaše dotazy!