KLASICKÉ OBÝVACÍ STĚNY

Nábytek od firmy Transylvánie

Televizor se stal součástí našeho života od samého jeho počátku. Černobílé televizory byly vyměněny za stejně veliké bedny s barevnou obrazovkou. Jako nástupce televizorů s velkou pozitronovou obrazovkou s vypouklým profilem přišli elegantní plazmy, které se následně staly základním stavebním kamenem moderního interiéru.

Dnes, velmi důležitým prvkem interiéru je nábytek pro domácí kino, splňující všechny standardy klasického nábytku, bez vytvoření disbalance v celkovém dojmu, přičemž plně zachovává svůj význam.

Salon Transylvánie nabízí nábytek pro domácí kino, různé TV stolky a další vybavení od nejvýznamnějších továren světa, jehož všechny výrobky jsou vyráběny pouze z celé řady vzácných dřev jako buk, dub, topol, ořech, třešeň, palisandr, olivový strom, mahagon atd.

Nábytek speciálně vyráběný pro systémy domácího kina je ozdobou každého interiéru a poskytuje ideální prostředí pro vaše plazmové "okno" do světa. Všechny skříně, komody a stolky uvedené v našich katalozích se vyrábějí ručně, to je to co odlišuje a zvýhodňuje tyto výrobky před výrobky jiných firem. Navíc jsou velmi funkční a spolu s noblesou v sobě kombinují módní trendy, dobrou kvalitu, solidnost a estetiku.

Garantujeme Vám, že koupený nábytek pro domácí kino Vám bude sloužit řadu let.