HOTELOVÝ NÁBYTEK

Hotelový nábytek- ukazatel statusu hotelu.
Hotelový nábytek- to je jako lidský obličej. Pravě nábytek v hotelů vytváří v pokoji svou vlastní, jedinečnou atmosféru, nese v sobě záměr návrhu.
Hotelový nábytek
                                                                                        HOTELOVÝ NÁBYTEK REGALLIS 

Hotelový interiér může navodit uklidňující atmosféru, nebo demonstrovat luxus, prestiž a reprezentativnost, klást důraz na vysoký status hotelu a jeho hosty.

Jste li majitel hotelu, a pokud mate zájem o kvalitní hotelový nábytek, společnost "Transylvania" ráda pomůže v této složité problematice. Skutečně, výběr hotelového nábytku se musí brát vážně. Nábytek to je to co budou vidět každý den vaši hosté. Rozhodovat jenom vám, jaký dojem na ně chcete způsobit. 

Hotelový nábytek Venetia
                                                                                      HOTELOVÝ NÁBYTEK VENETIA

Jak si dokážete představit ten nejluxusnější  pěti-hvězdičkový hotel, jehož pokoje jsou vybaveny jednoduchým nábytkem z dřevotřískových desk? Nebo, jak je možné si představit levný penzion, jehož pokoje zdobí luxusní lůžka ve stylu baroko s vykládanou intarzií z přírodní třešně? Samozřejmě, hotelový  nábytek je nutné zvolit v souladu se statusem a stylem celkového hotelového objektu.

Hotelový nábytek noční stolek Venetia Hotelový nábytek bílý noční stolek Venetia
                                                                                       HOTELOVÝ NÁBYTEK VENETIA

Společnost "Transylvania" vám pomůže najít nejlepší způsob, jak zvolit perfektní hotelový nábytek, který bude v sobě kombinovat pevnost, odolnost a eleganci. V případě potřeby –  pro vás vypracujeme individuální návrh hotelového nábytku netypických velikostí, kvalifikovaně zplánujeme rozpočet a design interiéru.

Hotelový nábytek bílý Venetia
                                                                                         HOTELOVÝ NÁBYTEK VENETIA

Celá řada hotelového nábytku,  jakékoli úrovně a stylu provedení. V katalogu "Transylvania" najdete hotelový nábytek pro ubytovaní každé třídy:

Hotelový nábytek pro hotely v ekonomické třídě.
Hotelový nábytek pro hotely ve střední a prémiové třídě.
Čalouněný hotelový nábytek s potahovou látkou.
Čalouněný hotelový nábytek s koženým čalouněním.

Hotelový nábytek Venetia
                                                                                       HOTELOVÝ NÁBYTEK VENETIA

Kromě toho jsme Vám schopni nabídnout výrobu hotelového nábytku na zakázku:  židle do pokojů, barů a restaurací, recepce, nábytek pro jednací místnosti, barový pult, kuchyně, zkrátka cokoli, a to vše z masivu vzácných dřevin v krátkém termínu a za rozumné ceny.

Hotelový nábytek Venetia
                                                                                    HOTELOVÝ NÁBYTEK VENETIA

Pět důvodů, proč spolupracovat s firmou Transylvánia:

1. Výhradně přímé dodávky hotelového nábytku od výrobce.

Transylvania pracuje bez prostředníků.
Hotelový nábytek dodáváme přímo od rumunských výrobců. Pracujeme pouze se spolehlivými výrobci, jejichž produkty splňují nejvyšší standardy kvality a spolehlivosti, které splňují všechny požadované mezinárodní normy hotelového nábytku. Mezi naše partnery patří přední výrobci nábytku v Rumunsku.

2. Výroba nábytku na zakázku

Transylvania nabízí jedinečnou příležitost, vyrobit hotelový nábytek pro individuální řešení. Průmyslová výroba, která zahrnuje nejnovější zařízení, umožňuje realizaci projektů jakékoliv složitosti a vyrábět produkty, které splňují mezinárodní standardy kvality. Pracujeme pouze s přírodními materiály, včetně dřeva: dub, buk, ořech, javor, jasan, třešeň, topol a pod.

3. Dostupné ceny pro celou škálu hotelového nábytku.

Exkluzivní podmínky dodávek ve spolupráci s našimi rumunskými partnery a obrovské prodeje hotelového nábytku na území České republiky nám umožní nabídnout opravdu nejnižší ceny na hotelový nábytek z masivu. Například, cena postele ze 100% masivu dubu s bohatou ruční řezbou za neuvěřitelných 12 000 Kč vč. DPH, dopravy a montáže.

4. Minimální termíny výroby a dodávky jakéhokoliv hotelového nábytku.

Přímé dodávky od výrobců, stále podporované skladové zásoby hotelového nábytku, dobře zavedený systém logistiky, to vše nám umožňuje dodávat hotelový nábytek v co nejkratší možné době. Z momentu objednaní hotelového nábytku, do momentu kdy tento nábytek už bude zdobit pokoje vašeho hotelu uběhne jen 30 až 60 dnů.

5. Doprava a montáž hotelového nábytku zadarmo.

Transylvania poskytuje možnost bezplatné dopravy a montáže  hotelového nábytku do každého města České republiky. Ať jste kdekoliv, můžete si být jisti, že vámi objednaný hotelový nábytek bude dodán včas, sestaven a instalován podle dříve schváleného termínu. Montáž a instalace nábytku v naší společnosti je zdarma a je pod kontrolou speciálně vybraných odborníků, kteří jsou výhradně zodpovědní za konečnou kvalitu všech prací.

Hotelový nábytek Regallis
                                                                                       HOTELOVÝ NÁBYTEK REGALLIS

Kde a jak najít kvalitní hotelový nábytek za nejlepší cenu?
Otázka zařízení hotelu nábytkem, vzniká před každým vlastníkem hotelu. A pokud je řeč o hotelu či penzionu, ekonom třídy, pak právě volba rozpočtu nábytku má svůj vlastní význam. Kde najít hotelový nábytek, který by byl kvalitní, ekologicky bezpečný, spolehlivý, trvanlivý, krásný a samozřejmě  ne drahý? Zdá se, že je to úplně nemožné? Vůbec ne!

Hotelový nábytek Regallis
                                                                                      HOTELOVÝ NÁBYTEK REGALLIS

Společnost "Transylvania" zaměřuje svou činnost na hotely různých tříd a kategorií, máme několik sérií hotelového nábytku, které jsou zaměřené přímo pro hotely a penziony ekonom třídy.

Hotelový nábytek Regallis
                                                                                    HOTELOVÝ NÁBYTEK REGALLIS

Výkonné výrobní linky, které jsou vybaveny moderní technikou nám umožňují vyrábět hotelový nábytek v minimálním termínu a na nejvyšší úrovni kvality. Pro výrobu hotelového nábytku používáme pouze přírodní materiály šetrné k životnímu prostředí, jako jsou dub, buk, ořech, topol, javor, třešeň a barvy a laky na vodní bázi. Při montáži hotelového nábytku se používá jen vysoce kvalitní vybavení, které poskytuje bezpečné upevnění všech prvků, jejich spolehlivost a životnost na dlouhou dobu.

Hotelový nábytek Regallis
                                                                                      HOTELOVÝ NÁBYTEK REGALLIS

Hotelový nábytek pro pěti-hvězdičkový hotel? Žádný problém!
Od svého založení  společnost "Transylvania" nesleduje pouze jediný směr, ale zaměřila svou činnost na hotely v různých kategoriích. Proto v našem katalogu, naleznete jak  hotelový nábytek pro prvotřídní hotely, tak hotelový nábytek pro hotely střední úrovně, stejně jako nábytek pro penziony a apartmenty či zámky.

Hotelový nábytek Regallis
                                                                                           HOTELOVÝ NÁBYTEK REGALLIS

Ale samozřejmě, zvláštní místo v řadě hotelového nábytku připadá exkluzivnímu hotelovému nábytku, který se v poslední době stává stále více populární. Nabízíme vaší pozornosti  luxusní hotelový nábytek z přírodního dřeva vykládaný intarzií, s elegantní řezbou, jemné barvy, s úpravou kůže a tkaniny nejvyšší kvality, to vše vytváří ve vašem hotelu elegantní atmosféru v interiérů, do kterého se budou vracet hosté znovu a znovu.

Hotelový nábytek Regallis
                                                                                     HOTELOVÝ NÁBYTEK REGALLIS

Pro hotely střední třídy, nabízíme klasický hotelový nábytek, který optimálně kombinuje příznivou cenu a vynikající kvalitu. Tento hotelový nábytek se vyrábí z masivního dřeva, je spolehlivý a trvanlivý. V naší nabídce najdete vhodný hotelový nábytek do klasických i moderních interiérů, stylizovaných budov a hotelů v avantgardním stylu.

Hotelový nábytek Regallis

Z toho všeho vyplývá, že je obtížné najít alespoň ještě jednu společnost v České republice, která by nabízela svým zákazníkům takovou širokou škálu luxusního hotelového nábytku z masivu za nejnižší ceny a v tak  krátkém termínu jako "Transylvania".

Hotelový nábytek Regallis
                                                                                            HOTELOVÝ NÁBYTEK REGALLIS

Proč je firma Transylvania lepší než ostatní?
Vzhledem k tomu, že nákup hotelového nábytku od Transylvania  je nejen pohodlný, ale také nejvíce výhodný  pro všechny naše partnery.

1. Prodáváme hotelový nábytek prostřednictvím internetového obchodu, který je k dispozici po celý den, sedm dní v týdnu, z jakéhokoli města v České republice a v celém světě. Vybírat si takový produkt jako je hotelový nábytek v e-shopu  Transilvaniya – je potěšení. Můžete si  v klidu prohlédnout fotogalerie hotelového nábytku a porovnat ceny a rozměry. Co muže být lepší než, samostatně v klidné atmosféře vytvářet  interiér vašeho hotelu s využitím vaší bohaté fantazie?

2. Výběr vhodného hotelového nábytku a objednávání nebude trvat více než hodinu, zatímco hledání hotelového nábytku v obchodech muže zabrat nejeden týden a spoustu nervů.

Postup objednávání hotelového nábytku:
Z katalogu na našich webových stránkách nebo z katalogů, které máme v naší prodejní kanceláři, si vyberete hotelový nábytek o který jevíte zájem. Naši manažeři jsou vždy připraveni pomoci vám zvolit správné rozhodnutí při nákupu hotelového nábytku tak, aby vyhovoval vašemu vkusu a možnostem.

Po dohodě na specifikacích objednávky a po proplacení  50% zálohy  objednáváme výrobu vašeho hotelového nábytku v příslušné továrně.

Po výrobě Vaší objednávky je hotelový  nábytek dodán do Prahy .

Váš manager vás bude informovat o stavu objednávky a o termínu dodání.

Dopravu a montáž hotelového nábytku provedeme ve vašem časovém plánu, absolutně zadarmo.
Termín výroby a dodávek hotelového nábytku jsme snížili na rekordních 30 dnů - maximální doba 60 dnů! ! !

3. Na každý projekt hotelového nábytku dohlíží ředitelé společnosti Transylvania: všechny záležitosti a otázky se řeší rychle a efektivně, a to kdykoli. 

Hotelový nábytek Venetia  Hotelový nábytek Venetia
                                                                           HOTELOVÝ NÁBYTEK VENETIA

Podle vašich představ vám  vyrobíme hotelový nábytek neobvyklých rozměrů a tvarů,  ať už je to: barový pult, nebo vitríny, recepce, skříně, stoly, postele a židle.

Hotelový nábytek Modern
                                                                                              HOTELOVÝ NÁBYTEK MODERN

Doručíme objednaný hotelový nábytek do vašeho hotelu na jakoukoliv danou adresu v České republice, sestavíme a namontujeme hotelový nábytek zcela zdarma.

Máme rádi svoji práci a vážíme si všech našich zákazníků!

Hotelový nábytek Andra
                                                                                      HOTELOVÝ NÁBYTEK ANDRA

Hotelový nábytek -  tři zlatá pravidla.
Pevnost, odolnost a elegance - to jsou tři pravidla, kterými se musíte řídit při výběru nábytku do hotelu. Všechny tyto požadavky splňuje hotelový nábytek, od firmy Transylvania.

Nabízíme komplexní přístup pro výrobu hotelového nábytku: od návrhu až po hotový výrobek. Naše společnost zrealizuje jak zakázky na nízkorozpočtové vybavení levných pokojů, tak i zakázky na výrobu luxusního hotelového nábytku z drahého dřeva pro nejnáročnější klienty.

Hotelový nábytek Regallis
                                                                                      HOTELOVÝ NÁBYTEK REGALLIS

Společnost Transilvania Nábytek s.r.o. nabízí svou spolupráci manažerům, vlastníkům hotelů
a penzionů, kteří mají zájem o zařízeni hotelů kvalitním hotelovým nábytkem z masivu, který již zdobí mnohé hotely po celém světě.

Hotelový nábytek Modern
                                                                               HOTELOVÝ NÁBYTEK MODERN

Naše firma je přímým dodavatelem předních nábytkářských továren v Rumunsku. Rumunský nábytek z masivu je známý: originálním designem, kvalitou materiálů odolných vůči poškození a zájmena svou přijatelnou cenou. Dlouholetá tradice výroby, svědčí o vysoké kvalitě tohoto klasického dřevěného nábytku ze vzácných druhů dřevin (dub, buk, ořech, třešeň, habr, javor), s prvky ruční práce.  

Hotelový nábytek Andra
                                                                                     HOTELOVÝ NÁBYTEK ANDRA

Více o hotelovým nábytku najdete na našem webu  WWW.RUMUNSKY-HOTELOVY-NABYTEK.CZ

Máte-li zájem o náš hotelový nábytek, nebo máte nějaké dotazy?
Potřebujete pomoc při výběru hotelového nábytku? 
Kontaktujte nás,  j.rozman@transylvania-nabytek.cz  rádi Vám zodpovíme na všechny vaše dotazy!