LOŽNICE FLORENTA

LOŽNICE FLORENTA

Bohatý těžký luxusní nábytek vybarvený v  teplých tónech, se spoustou vyřezávaných elementů pečlivě vyřezaných z masivu nejlepšího dřeva. 
Luxusní nábytek řady Florenta, pomůže vytvořit atmosféru starodávného hradu, zámku, nebo rodinného statku. Tento masivní nábytek může naprosto konkurovat  současným antikvariátním nábytkům - přesnost zpracování a využití ruční práce v mnoha fázích výroby vytváří iluzi, že nábytek byl předán jako dědictví od příbuzných aristokratů.

Dřevěný nábytek z kolekce Florenta je vyroben v klasickém stylu s převahou prvků renesanční doby s bohatou ruční řezbou a vyrábí se v barvě hnědé nebo antické bílé. Všechny prvky jsou vyrobeny z masivu javoru, desky z mdf potažení dýhou javoru. Povrchová úprava: technologie umělého stárnuti dřeva, barva ořech, polyuretanový lak nejvyšší kvality.

Masivní nábytek Florenta obsahuje obrovskou sbírku nábytku do ložnic a obývacích pokojů, pracoven a kanceláří, nábytek pro jídelní prostory, stoly a židle, sedací soupravy a jednotlivé kusy nábytku.

Sadu si můžete zakoupit celou a nebo nakonfigurovat jednotlivé kusy nábytku podle velikosti vašeho pokoje.

Máte-li zájem o náš dřevěný nábytek, nebo máte nějaké dotazy?
Potřebujete pomoc při výběru nábytku z masivu? 
Kontaktujte nás, info@transylvania-nabytek.cz  rádi Vám zodpovíme na všechny vaše dotazy!

LOŽNICE FLORENTA
LOŽNICE FLORENTA
LOŽNICE FLORENTA
LOŽNICE FLORENTA
LOŽNICE FLORENTA
LOŽNICE FLORENTA
LOŽNICE FLORENTA
LOŽNICE FLORENTA