LUXUSNÍ NÁBYTEK

Luxusní nábytek z masivu | Nábytek vip třídy v Praze.
Luxusní nábytek – exkluzivita od klasiky po modernu v e-shopu Transylvania.

Luxusní ložnice Art Deco 881
                                                                FOTOGALERIE NÁBYTKU KOLEKCE ART DECO 881

Luxusní nábytek vždy přitahuje pozornost, chcete si ho koupit co nejdříve. Společnost Transylvania se stala mostem mezi výrobci luxusního nábytku z masivu a českým trhem luxusního nábytku. Dnes si můžete svobodně vybrat luxusní nábytek ze vzácných dřevin ze 100 % masivu za atraktivní ceny a již brzy ho mít ve svém domě.

Luxusní nábytek 861 Luxusní nábytek 861
LUXUSNÍ NÁBYTEK 861                                     LUXUSNÍ NÁBYTEK 861

Vzhledem k výhradně ručnímu zpracování, má luxusní nábytek z Rumunska výrazný šarm a jedinečný styl. Při výrobě se používá pouze pevné a odolné dřevo (dub, buk, ořech, javor). Je příjemné šáhnout si na každý detail tohoto nábytku, který vyrobila ruka mistra s magickou emocí, ručně zpracovaný nábytek ze dřeva vám bude tento pocit darovat každý den.

Luxusní nábytek 228 Luxusní nábytek 228
LUXUSNÍ NÁBYTEK 228                                        LUXUSNÍ NÁBYTEK 228

Luxusní nábytek vždy zůstává ikonou kvality. Zakoupení luxusního nábytku z masivu je výborná investice – nábytek bude sloužit věrně a to nejen Vám, ale i Vašim dětem a vnoučatům. Firma Transylvania zaručuje, že luxusní nábytek, zakoupený u nás, splní vaše očekávání na 100% a někdy i více!

Luxusní nábytek 230 Luxusní nábytek 230
LUXUSNÍ BÍLÝ NÁBYTEK 230                              LUXUSNÍ BÍLÝ NÁBYTEK 230

Spolu se skromnějšími modely nábytku se může prodejní kancelář Transylvánie pochlubit unikátními exkluzivními kolekcemi luxusního nábytku, které překonávají i ty nejnáročnější očekávání... Ve svých výtvorech se podařilo mistrům obrátit zpět k životu  bujnou palácovou krásu, opravdu královský luxus, vhodný jen pro královské ložnice.

Luxusní nábytek 832 Luxusní nábytek 832
LUXUSNÍ NÁBYTEK 832                                    LUXUSNÍ NÁBYTEK 832

Naše prodejní kancelář je jediným zástupcem těchto elitních značek v České republice. Stejnou nabídku na českém trhu prostě nenajdete.
Možná je to drzé ale drahý luxusní nábytek rozhodně stojí za to.

KOLEKCE ROYAL 238   KOLEKCE ROYAL 238
LUXUSNÍ NÁBYTEK ROYAL 238                          LUXUSNÍ NÁBYTEK ROYAL 238 

Pohádkově krásná VIP kolekce řady Royla 238 je vyrobena z mahagonu a vkladaná intarziemi
z anligre s bohatou ruční řezbou. Vybraný  luxusní nábytek, bohatý na řezbářskou práci z přírodního  dřeva, kompletně ruční výroby a vynikající kvality. Královský, krásný a elegantní nábytek této kolekce je plný detailů, vyřezávaných elementů a ladných křivek se stane základem vašeho luxusního interiéru.

Luxusní nábytek 868 Luxusní nábytek 868
LUXUSNÍ NÁBYTEK 868                                   LUXUSNÍ NÁBYTEK 868

Všechny výrobky zobrazené v naší exkluzivní kolekci nábytku jsou vyrobené z celistvého masivu výhradně ze vzácných druhů dřeva jako je buk, dub, třešeň, ořech, javor, palisandr, ebenové dřevo, sapelli, anigre ... Jednou z nejvýznamnějších vlastností luxusního nábytku je jeho důkladná a originální úprava, různorodost   která odpovídá vkusu i těch nejzkušenějších znalců.

kolekce-art-deco-880 kolekce-art-deco-880
LUXUSNÍ NÁBYTEK ART DECO 880                     LUXUSNÍ NÁBYTEK ART DECO 880

Luxusní kolekce 880 v stylu Art Deco 
Skutečně unikátní program, jedinečný a plný osobnosti vyjadřující sílu charakteru 
a odvahu. Luxusní nábytek z kolekce VIP Art Deco 880 je vyroben v kombinaci palisandrového dřeva a kovu. Řada obsahuje okolo 80 solitérů a je určena pro ty, kteří se drží módních trendů a chtějí držet krok s dobou, pro ty, kteří rádi žijí v oblasti absolutního minimalizmu, chladného lesku skla a kovu, jednodušších forem a barev. Je třeba poznamenat, že tento  luxusní nábytek je designový, což znamená, že je  jedinečný a výlučný.

luxusni-nabytek-regallis luxusni-nabytek-regallis
EXKLUZIVNÍ KOLEKCE REGALLIS                         EXKLUZIVNÍ KOLEKCE REGALLIS

Jen exkluzivní, a nic víc ...
Objevte báječný svět nábytku vyrobeného s velkou vášní a láskou. Harmonicky spojuje dokonalou rovnováhu mezi styly barokního a rokokového, nábytku z kolekce REGALLIS - bohatá směs elegance a solidnosti. Vytvořte si vlastní malé království přímo ve vašem útulném domově! Za zmínku stojí, že tento luxusní nábytek je velmi kvalitativní, protože je udělán 
z nejcennějších dřevin jako je dub, buk, ořech, topol a třešeň.

luxusni-nabytek luxusni-nabytek
LUXUSNÍ NÁBYTEK KLEOPATRA LUX                   LUXUSNÍ NÁBYTEK KLEOPATRA LUX 

VIP kolekce Kleopatra Lux 
Nepopsatelně krásný luxusní nábytek pro ložnice a obývací pokoje ve dvou barvách, dodá luxusu 
a bohatství těm nejkrásnějším interiérům. Luxusní nábytek z kolekce Kleopatra lux  je určen pro ty, kteří si  dovolí investovat do výzdoby svého domu a kupují unikátní výrobky, které zdůrazňují dobrý vkus vlastníka, vytváří v domácnosti jedinečnou atmosféru královského luxusu a příjemný pocit na dlouhou dobu.

luxusni-nabytek-florenta  luxusni-nabytek-florenta
EXKLUZIVNÍ NÁBYTEK FLORENTA                           EXKLUZIVNÍ NÁBYTEK FLORENTA 

VIP Kolekce Florenta
Bohatý těžký luxusní nábytek vybarvený v  teplých tónech, se spoustou vyřezávaných elementů pečlivě vyřezaných z masivu nejlepšího dřeva. 
Luxusní nábytek řady Florenta, pomůže vytvořit atmosféru starodávného hradu, zámku, nebo rodinného statku. Tento masivní nábytek může naprosto konkurovat  současným antikvariátním nábytkům - přesnost zpracování a využití ruční práce v mnoha fázích výroby vytváří iluzi, že nábytek byl předán jako dědictví od příbuzných aristokratů.

Luxusní nábytek 869 Luxusní nábytek 869
LUXUSNÍ NÁBYTEK 869                                        LUXUSNÍ NÁBYTEK 869

Je-li vaší prioritou v životě -  luxusní kvalita? Máte rádi pohodlí a teplo, obdivujete přísný klasický, nebo moderní styl nejvyšší jakosti, luxusní nábytek VIP třídy je právě pro Vás!

Darujte si luxusní nábytek a pamatujte, že peníze jsou jen prostředkem k dosažení snu o pohodlném životě!

Máte-li zájem o náš luxusní nábytek, nebo máte nějaké dotazy?

Potřebujete pomoc při výběru luxusního nábytku? 

Kontaktujte nás, info@transylvania-nabytek.cz  rádi Vám zodpovíme na všechny vaše dotazy!