LUXUSNÍ NÁBYTEK REGALLIS

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vážené Dámy a Pánové!
Společnost Transylvania a továrna nábytku Nord Simex, která se nachází přímo v srdci Rumunska, Vám dává  možnost získat exkluzivní kolekce unikátního nábytku z přírodního dřeva, který již dobyl srdce tisíce zákazníků.

Exkluzivní kolekce nábytku "REGALLIS»

Dlouho očekávaná novinka přišla nyní i do  České republiky. Poprvé jsme zveřejnili na nábytkářském trhu  unikátní a výjimečné kolekce masívního nábytku "Regallis", z rumunské továrny "Nord Simex".

Jen exkluzivní a nic víc ...

Objevte báječný svět nábytku vyrobeného s velkou vášní a láskou. Harmonicky spojuje dokonalou rovnováhu mezi styly barokního a rokokového, nábytku z kolekce REGALLIS - bohatá směs elegance a solidnost. Vytvořte si vlastní malé království přímo ve Vašem útulném domově !

Exkluzivní nábytek «Regallis» - luxusní elegance Made in Romania.

Půvabný klasický nábytek pro ty nejrafinovanější interiéry. Ušlechtilé masivní dřevo, lakonické tvary a křivky, elegantní vyřezávané prvky přidají zvláštní kouzlo tomuto nábytku.

Regallis - král na nábytkářském poli.
Rumunský nábytek je již dlouho známým pojmem, který zaručuje kvalitu a dokonalost produktů. Tento nábytek se stal značkou kvality, důvěry a obecného uznání. Mnoho královských osobností dali přednost nábytku rumunských značek. Pozoruhodným příkladem je výzdoba Císařského paláce Rakousko-Uherska a Rumunského Kraselovského dvora 19. století.

K dnešnímu dni je pravou perlou rumunského nábytku kolekce  od "Nord Simex" - Regallis. Ve skutečnosti se jedná o novinku na trhu luxusního klasického nábyteku, ačkoliv tato kolekce uviděla svět v minulém roce. Avšak i v tomto krátkém období  kolekce Regallis zastínila všechny ostatní a stala se nesporným lídrem na trhu. Není náhodou, že tato kolekce má takové královské jméno, protože je ztělesněním skutečně královského luxusu, rafinované elegance a kultivovanosti.
Tento nábytek nepochybně patří jen do královské ložnice. Všechny výrobky kolekce Regallis jsou vyráběny v ušlechtilém klasickém stylu, plny ručně vyřezávanýchi detailů v bohatém a jedinečném provedení. Důležitým faktem je to, že všechny tyto výrobky jsou vyrobeny z velmi kvalitních přírodních surovin jako celá řada mimořádných dřevin: dub, buk, topol a třešň.
Ve všech produktech z kolekce Regallis lze vysledovat dokonalý osobní styl, který staví tento nábytek o stupeň výš nad ostatními značkami. Rozsah kolekce zahrnuje celou řadu sestav do ložnic, obývacích pokoju, jídelen, pracoven....
Regallis je  považován za exkluzivní kolekce, proto, že kombinují vysokou kvalitu, propracovanost, originalitu a co je důležitější, funkčnost.
Tento nábytek se stane ozdobou jakémkoli interiéru a přída mu nádech aristokracie a kultivovanost.