LUXUSNÍ SEDACÍ SOUPRAVY

Luxusní sedací soupravy – exkluzivita od klasiky po modernu.
Chtěli by jste mít luxusní sedací soupravu s jedinečným designem a stylem? Tak jste na správné adrese. 

Luxusní sedací soupravy

E-shop Transylvánia Vám nabízí  jedinečný a exkluzivní čalouněný nábytek, který má unikátní vlastnosti, jako jsou originalita, spolehlivost  a  trvanlivost. Celá kolekce čalouněného nábytku je dokonalá a tak se odlišuje ve své existenci, přítomností různých cenných materiálů a ztělesňuje důmyslné jemnější formy. Náše luxusní sedací soupravy nepochybně dekoruji Váš dům a vytvoří atmosféru útulnosti, originality a nádhery.

Luxusní sedací soupravy Royal 238 02
                                                                       LUXUSNÍ SEDACÍ SOUPRAVA ROYAL 238 02 

Luxusní  kožené sedací soupravy
Klasické kožené sedací soupravy –  to je harmonie kvality a umění, dobrá dlouhodobá investice peněz a výjmečné řešení při vybavení domu nebo bytu. Čalouněný nábytek od předních světových  výrobců,  to je unikátní příležitost vytvořit kouzelnou atmosféru a individuální styl. Naše luxusní sedací soupravy jsou v nejvyšší kvalitě, bohaté úpravě a výjimečné funkčnosti.

Luxusní sedací soupravy 881

Těžko si představit exkluzivní interiér bez souboru luxusní sedací soupravy a proto, pokud chcete, aby se Váš obývací pokoj prezentoval v elegantním stylu, je dobré dát přednost právě klasickému stylu sedací soupravy. Klasika vždy byla aktuální. Ladné křivky a jedinečné formy klasického stylu nejen, že vytvářejí neuvěřitelně krásný tvar, ale také dávají  pocit pevnosti a trvanlivosti.

Luxusní sedací souprava Royal 230 01
                                                                  LUXUSNÍ SEDACÍ SOUPRAVA ROYAL 230 01 

Ruční práce vždy měla vyšší hodnotu. Mistři neustále dávají kousíček sebe do každého svého výrobku. Plody jejich práce přesně odrážejí umění co mají v sobě. Ručně zpracované luxusní sedací soupravy, to jsou produkty pro opravdové znalce.

Luxusní sedací souprava Art deco 861
                                                                 LUXUSNÍ SEDACÍ SOUPRAVA ART DECO 861 02

Moderní luxusní kožené sedací soupravy špičkového designu
Co může být lepší než odpočinek v pátek večer na luxusní kožené sedačce? Čtení své oblíbené knihy, zhlédnutí filmu, nebo příjem hostů vám přinese  radost dvakrát a to všechno proto, že se děj odehrává v atmosféře exkluzivního sedacího nábytku.

Nabízíme Vaší pozornosti nádherné, luxusní kožené sedačky z kolekce Art deco 861, ve stylu «Art deco», která je výsledkem pečlivě zpracované technologické analýzy a atraktivního designu.
Luxusní sedačky z kolekce Art deco 861, to není ztělesnění fantazie designérů – to jsou předměty současného interiéru, splňující požadavky dnešní doby. Bezchybný výsledek a sametový povrch naturální kůže v kombinaci s masivními elementy, udělá výrazný dojem harmonie a rovnováhy.

Luxusní sedací souprava Royal 238 01
                                                                  LUXUSNÍ SEDACÍ SOUPRAVA ROYAL 238 01 

Od té doby, kdy  se lidé tísnili na úzkých dřevěných lavičkách a židlích uteklo už dost času a dnes si každý může dovolit něco mnohem pohodlnějšího. Luxusní sedací souprava je přesně to, co přinese do Vašeho domova teplo, pocit komfortu a pohodlí. Křesla, rohové  pohovky, sedačky, sofa, taburety, přemění Váš dům v ráj, kde si můžete dopřát odpočinek po pracovních dnech.

Luxusní sedací souprava Art deco 861
                                                                     LUXUSNÍ SEDACÍ SOUPRAVA ART DECO 861 01

Luxusní sedací souprava – to je vážný nákup, nikdy ne na jeden rok. Tato událost může být srovnávána jenom s nákupem dobrého auta. Nábytek musí splňovat všechny Vaše požadavky, zvyky a touhy a také spojovat v sobě styl, eleganci a samozřejmě kvalitu. Rozmanitost stylů nabízeného sedacího nábytku je tak velká, že si můžete vybrat gauč, křeslo, sedačku nebo soubor sedací soupravy do kterékoliv interiéru. Od přísného baroka, empíru, rokoka po fantazii designu modern, klasiku a neoklasiku v jednom produktu. Pokud zvolíte kombinaci kvality, trvanlivosti, unikátnosti a nejlepších materiálů, samozřejmě je lepší zastavit se u nábytku firmy Transylvánia.

Luxusní sedací souprava Royal 228 01
                                                                        LUXUSNÍ SEDACÍ SOUPRAVA ROYAL 228 01

Kožené sedací soupravy - to je opravdu jedinečný produkt vyrobený z nejjemnější kůže a dalších materiálů na bázi silných a robustních rámů. Rozmanitost stylů, trendů a inovačních koncepcí v oblasti designu,Vám umožní vybrat si přesně to, co chcete. Prohlédněte si náš katalog luxusních sedacích souprav  a neztraťte tu brilianci mistrovského díla, který musí ozdobit Váš interiér.

Luxusní sedací souprava Art deco 880
                                                                   LUXUSNÍ SEDACÍ SOUPRAVA ART DECO 880

Vzorec luxusu dokonalého stylu ...

Čalouněný nábytek z kolekce Art deco 880 – to je impozantní přísnost, zdůrazňující kolorit drahého interiéru, potvrzení myšlenek, jako pokračování v přemýšlení o dokonalosti stylu.
Neobvyklý koktejl z elementu artu a současné moderny v kolekci luxusního nábytku Art deco 880, představují tradiční kožené gauče, nový úhel pohledu umožňující vytvářet interiér elegance a plný emocí. Použití různých drahých materiálů nejvyšší kvality pro potah čalouněného nábytku, elegance forem darující kouzelnou atmosféru a nepopsatelný pocit.

Vyberte si svůj vlastní styl. Přijímejte potěšení z vašeho okolí. Není nic lepšího, než harmonie s životním prostředím. Váš  výběr to je zrcadlo vaší osobnosti.

Darujte si luxus a pamatujte, že peníze jsou jen prostředkem k dosažení snu o pohodlném životě!

Máte-li zájem o náše luxusní sedací soupravy, nebo máte nějaké dotazy?
Potřebujete pomoc při výběru sedacího nábytku ? 
Kontaktujte nás, info@transylvania-nabytek.cz  rádi Vám zodpovíme na všechny vaše dotazy!